FAG 23160B.MB Bearing
FAG 23160B.MB Bearing Size Details:
- Brand:
- FAG Bearing
- Category:
- Spherical Roller Bearings
- Model:
- 23160B.MB
- d:
- 300 mm
- D:
- 500 mm
- B:
- 160 mm