INA GAR35DO-2RS Bearing
INA GAR35DO-2RS Bearing Size Details:
Brand:
INA Bearing
Category:
Rod End Joint Bearings
Model:
GAR35DO-2RS
d:
35 mm
D:
55 mm
B:
25 mm