INA GAR40DO-2RS Bearing
INA GAR40DO-2RS Bearing Size Details:
Brand:
INA Bearing
Category:
Rod End Joint Bearings
Model:
GAR40DO-2RS
d:
40 mm
D:
62 mm
B:
28 mm