INA GAR45DO-2RS Bearing
INA GAR45DO-2RS Bearing Size Details:
Brand:
INA Bearing
Category:
Rod End Joint Bearings
Model:
GAR45DO-2RS
d:
45 mm
D:
68 mm
B:
32 mm