INA GAR50DO-2RS Bearing
INA GAR50DO-2RS Bearing Size Details:
Brand:
INA Bearing
Category:
Rod End Joint Bearings
Model:
GAR50DO-2RS
d:
50 mm
D:
75 mm
B:
35 mm