INA GAR60DO-2RS Bearing
INA GAR60DO-2RS Bearing Size Details:
Brand:
INA Bearing
Category:
Rod End Joint Bearings
Model:
GAR60DO-2RS
d:
60 mm
D:
90 mm
B:
44 mm