INA GAR70DO-2RS Bearing
INA GAR70DO-2RS Bearing Size Details:
Brand:
INA Bearing
Category:
Rod End Joint Bearings
Model:
GAR70DO-2RS
d:
70 mm
D:
105 mm
B:
49 mm