INA GAR80DO-2RS Bearing
INA GAR80DO-2RS Bearing Size Details:
Brand:
INA Bearing
Category:
Rod End Joint Bearings
Model:
GAR80DO-2RS
d:
80 mm
D:
120 mm
B:
55 mm